IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Czy jesteś za wprowadzeniem tych zmian?
Jestem za wprowadzeniem wszystkich zmian.
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty44%Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
 44% [ 11 ]
Jestem tylko za wprowadzeniem zdjęć.
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty4%Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
 4% [ 1 ]
Jestem tylko za zmianą miejsca akcji.
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty20%Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
 20% [ 5 ]
Nie zgadzam się na zmiany.
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty24%Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
 24% [ 6 ]
Obojętne mi to.
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty8%Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
 8% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 25
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
avatar

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptySob Paź 10, 2015 8:10 pm

Userzy.
Sprawa wygląda tak, że mamy problem z motywami na forum. Chcemy zrobić coś oryginalnego i wyjątkowego, ale arty typowo "anime" nam na to nie pozwalają. Dlatego chcielibyśmy zmienić motyw na faktyczne, realistyczne zdjęcia razem z nowym wyglądem. Nie bądźcie przerażeni, każdemu dalibyśmy czas na znalezienie zdjęcia. A osoby, które nie będą mogły sobie z tym poradzić, będą mogły zgłosić się prosto do kogoś z administracji, a my sami się tym zajmiemy, bo to w końcu nasza inicjatywa.
Oprócz tego, zastanawiamy się nad przeniesieniem miejsca, w którym rozgrywa się "fabuła". Chcemy stworzyć mieszankę czegoś japońskiego i koreańskiego. W sumie nie odczujecie tej różnicy, bo nie będzie ona miała wpływu na wygląd miasta, forum, czy wasze fabuły. Zapewne przeniesiemy się wtedy o chociażby na te wysepki Cieśniny Koreańskiej. Żeby było jak najbardziej fikcyjnie. Nie będą to wielkie zmiany, ale wciąż mogą przyciągnąć nowych userów. Nie wychodzimy z Japonii, a na forum z tego powodu nie zmieni się nic. Być może pojawi się kilka nowych miejsc, ale to chyba nigdy nie jest nic złego, prawda?

Poza tym, pracujemy nad wprowadzeniem nowej szkoły - prywatnej. Uczniowie dostaną możliwość wyboru, czy chcą się do niej przenieść, ale to jeszcze nie teraz.

Proszę, żeby wszyscy wzięli udział. To szalenie ważne.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptySob Paź 10, 2015 11:00 pm

Mam dylemat moralny, więc dopiszę, co mnie w oczy kole: zaznaczyłem ostatnią opcję, ALE tak po prawdzie obojętne jest mi tylko miejsce. Wprowadzicie - fajnie, dostosuję się. Nie wprowadzicie - życie, nie rzucę się z mostu. Co do avatarów: wolałbym utrzymać je w obecnym klimacie. Zdjęcia mnie jakoś uwierają pod żebrami.
Powrót do góry Go down
Aihara Kotoko
Former Faultless One
avatar
Wiek :
19 lat

Narodowość :
Japońska!


Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptySob Paź 10, 2015 11:21 pm

Mi jest w sumie obojętne, chociaż motyw zdjęć średnio do mnie przemawia właśnie. Osobiście wolę to jak jest teraz - zwłaszcza, że for ze zdjęciami naprawdę jest mnóstwo i też właśnie doceniam to w  BottledStars; że jest utrzymany właśnie taki a nie inny klimat.


Ostatnio zmieniony przez Kotoko dnia Nie Paź 11, 2015 12:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cecille E. Rosewoods
Concrete Citizen
Cecille E. Rosewoods
Tytuł :
The Real Fake

Wiek :
28 lat

Znak zodiaku :
Aries

Narodowość :
Brytyjska

Pochodzenie :
Londyn

Zawód :
Pisarka, właścicielka herbaciarni

Stan cywilny / Partner :
I'M IN A FRIENDZONE

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Tumblr_no7hb7enGt1rcn1qfo8_250


http://bottledstars.forumpl.net/t371-cecille#1438
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptySob Paź 10, 2015 11:28 pm

Skoro wszyscy się wypowiadają, to ja też.
Wydaje mi się, że tak radykalne zmiany, po tak krótkim czasie od założenia forum, mogą jednak zniechęcić część obecnych userów niż ich utrzymać. Zmiana grafik z animangowych na realne może dość mocno uszczuplić liczbę aktywnych obecnych graczy. To też trzeba wziąć jednak pod uwagę, chociażby nawet dlatego, że nie wszyscy będą chcieli grać z prawdziwą mordą pod nickiem. Co do miejsca... Wydaje mi się, że to też zły pomysł. Można zrobić nowe lokalizacje, ale całkowita zmiana miejsca akcji to tylko kolejne zawirowania, co znowu może zniechęcić niektórych do gry. Zmiany w ramach reaktywacji rozumiem, ale żeby tak na żywca? :c Imo takie lekkie samobójstwo.
Powrót do góry Go down
Laurence White
Noble One
Laurence White
Tytuł :
White Rabbit

Wiek :
Dziewiętnaście lat

Znak zodiaku :
Capricorn

Narodowość :
Obywatel Stanów Zjednoczonych

Pochodzenie :
New York

Zawód :
Uczeń Shuryuudan

Stan cywilny / Partner :
Kawaler

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] M2CSaQv


http://bottledstars.forumpl.net/t355-julien-white#1394
http://bottledstars.forumpl.net/t343-j-white#1346
https://unbottled.forumpl.net/t344-laurence-white
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptyNie Paź 11, 2015 9:40 pm

Mi zdecydowanie nie widzą się realne zdjęcia. Nie wyobrażam sobie mojego Yukiego w realnej wersji. W sumie zmiany nie są złe, ale wydaje mi się, że będzie to duży błąd i dużo użytkowników zrezygnuje z forum z tego powodu. Nie wprowadzajcie czegoś, co tylko pogorszy. Z doświadczenia wiem, że może to nie wypalić.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptyPon Paź 12, 2015 3:29 pm

Przyszedł taki jakiś Szczur i już się wypowiada.

Miejsce Akcji
Według mnie, coś takiego nie wpłynie zbyt mocno na fabułę, jaką aktualnie rozgrywamy. Jeżeli ma się to odbyć na podstawie - dodajmy jakieś nowe lokacje, bardziej koreańskie, ale zostawmy te aktualnie istniejące na forum - to jak dla mnie wszystko gra i buczy pięknie, niczym komputerek z działającym wiatraczkiem.

Zmiana Avatarów
Osobiście jestem uprzedzony do for z realnymi mordkami na avkach. No bo... To jest przerażające grać postacią, a raczej żywą osobą, która gdzieś sobie bytuje i właśnie bierze kąpiel... Nie? Nie przekonuje was to? No dobra. Więc użyjmy innego argumentu!
Fora z grafiką opartą na rysunkach powoli... Zdychają? Tak, można chyba tak powiedzieć. Ostatnim czasem nagromadzenie jest takich sl czy też zwierzęcych. Myślę, że duża część osób zarejestrowała się tutaj i rozpoczęła grę, ponieważ ten element grafiki jest dla nich dosyć ważny. Rysunkowe postaci są takim... Jakby wyznacznikiem, że dzieje się to w naszej wyobraźni.
Ewentualnie byłbym za tym, aby dopuścić realne mordki... Aczkolwiek z tym powstałby niezły bajzel na forum, więc to raczej z góry odpada.
Powrót do góry Go down
Yvers S. O'Reilly
Concrete Citizen
Yvers S. O'Reilly
Tytuł :
Heavenly Deliquent

Wiek :
Dwadzieścia dziewięć lat.

Znak zodiaku :
Libra

Narodowość :
Irlandczyk

Pochodzenie :
Cork

Zawód :
Historyk Kakougan / Wych. Klasy 4 - 2

Stan cywilny / Partner :
WOLNY

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] DkZzEFF


http://bottledstars.forumpl.net/t359-yvers-sean-o-reilly#1399
http://bottledstars.forumpl.net/t216-mieszkanie-yversa
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptyPon Paź 12, 2015 4:18 pm

Jako, że wypowiadają się osoby głównie komentujące przeciw, to napiszę, jakie jest moje zdanie i zachęcam do tego wszystkich, którzy zgłosili, że są za zmianami.

Osobiście jestem na tak. Odpowiada mi dopracowanie miejsc, lokacji oraz wprowadzenie zdjęć. Chociaż nigdy przedtem nie grałem na realnym forum, nie miałem dylematu ze znalezieniem zdjęcia, ale martwiłem się szukając artów myślę, że zdjęcia wprowadzą na forum poważniejszy, bardziej profesjonalny klimat. Wokół bardzo dużo mamy miejsc nastawionych typowo na M&A, a dobrej szkoły, w klimatach Azjatyckich, ale realnej po prostu nie ma. Wszystkim nam, szczególnie tym, którzy jak ja, zwykle szukali mangu, a na widok zdjęć dostawali skrętu jelit, na pewno będzie na początku ciężko - ale myślę, że jesteśmy w stanie wspólnymi siłami poradzić sobie ze zmianą, której nie wprowadziło w taki sposób żadne dotychczas istniejące, znane mi forum.

Mamy szansę zapoczątkować coś nowego, innego. Otworzyć się, na tematykę zupełnie odmienną od mangu&animu4evur. Martwi mnie to, że wiele jest w naszym gronie osób, które z góry nastawiają się na nie, zamiast spróbować - wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu, zaryzykować ponieważ z taką ekipą, jaką mamy obecnie na forum, moglibyśmy nadal prowadzić bardzo fajne fabuły.

Dodam też, że plusem zdjęć, który bardzo mi się podoba są lokacje. O wiele łatwiej będzie nam znaleźć przykładowy dom / mieszkanie czy nawet stację PKP. Zamiast bawić się, w dokładny opis, można po prostu wrzucić ładne zdjęcie. To samo tyczy się kwestii zwierząt, ponieważ typowo mangowe i rysowane, nie zawsze są takie, jakie byśmy chcieli.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptyPon Paź 12, 2015 5:29 pm

Co do lokacji się nie wypowiem, bo nie mam na ten temat szczególnego zdania, ale jeśli o grafikę chodzi... generalnie nie mam nic przeciwko użyciu zdjęć, bo w większości gram na takich forach, ale od początku mojej krótkiej jeszcze kariery na BS nie ukrywałem, że wszedłem na to forum tylko i wyłącznie ze względu na grafikę. Jej drastyczna zmiana to praktycznie odebranie mi powodu, dla którego się tu pojawiłem. I nie chodzi mi o to, czy lepsze są fora w stylu anime, fantasy czy te z realistyczną grafiką, tylko o sam fakt tego typu zmian w momencie, kiedy forum już całkiem nieźle funkcjonuje.
Powrót do góry Go down
Gość
avatar

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] EmptyPon Paź 12, 2015 10:36 pm

Miejsca: Jeżeli to kwestia dodania nowej lokacji - okej. Jeżeli przebudowa wszystkiego - nie.

Zdjęcia: Jest w cholerę SL ze zdjęciami. Polskie, amerykańskie, francuskie, angielskie, koreańskie. Od groma. Jeżeli chciałbym grać na typowo realistyczny forum - to szukałbym takie, a nie BS. Także jestem na nie.

Tak jak Bull napisał. Zmiany być może przeszłyby na samym początku forum, ale nie w trakcie już jego trwania. To tak, jakbyście zamknęli BS i zrobili zupełnie nowe, inne. Trochę nie fair w stosunku do graczy, którzy już zadomowili sie tutaj.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty
PisanieTemat: Re: Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]   Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ] Empty

Powrót do góry Go down
 
Ankieta - zamiana artów na zdjęcia. [ 10.10.15 ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Unbottled :: Offtop :: Archiwum :: Inne-